Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawody Będzin Dorotka - Przejazd finałowy

 
Zawody ukończyłem na 2 miejscu z czasem 33:35, do miejsca 1 zabrakło mi 1 sekunde, lecz osoba która miała 1 miejsce nie pojawiła się na rozdaniu nagród co sprawia że jestem 1 ;) Dziękuję organizatorą za miło spędzony dzień :D Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi materiałami zostaw SUBA a jak ci się spodobało daj LAIKA. Pozdrawiam :) Polecane kanały : DeviXxDH: youtube.com/channel/UC7k52zH5zxYDEkiuiqL4EAQ/featured AmoRiderDH: youtube.com/channel/UCo20YPTYkdLe_JBpNUaaVoQ Pałtyzant: youtube.com/channel/UCt2DZ5mZrLyfKv848olLhAw DoneZ: youtube.com/channel/UC0AinkGVJOJRjmckaQ0RRjg Facebook : facebook.com/DownhillNaWesoloPL/?fref=ts

 


Pavlos
 
Data pliku video: 2017-10-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat będziński –
powiat centralnej części województwa śląskiego z siedzibą w mieście Będzin. Powiat tworzą gminy: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice oraz Psary, zajmując powierzchnię 364 km².

Powiat położony jest w Zagłębiu Dąbrowskim; jego największym bogactwem jest węgiel kamienny, a co za tym idzie główną gałąź tutejszej gospodarki stanowił przemysł wydobywczy. Obecnie prym wiedzie energetyka, a przemysł wydobywczy na dzień dzisiejszy reprezentują jedynie Górnicze Zakłady Dolomitowe w Siewierzu.

Powiat będziński prócz bogactwa w postaci "czarnego złota" poszczycić się może także bogactwem zabytków, w tym obozowiskiem z epoki mezolitu w Boguchwałowicach, zamkiem królewskim w Będzinie z XIV wieku czy dworkiem z I połowy XVII wieku w Dobieszowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola