Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZAJĘCIA FITNESS MIX DLA KOBIET NA SIŁOWNI SARMATA GYM BĘDZIN

 
Fitness Mix- zajęcia przeznaczone dla kobiet, które chcą poprawić jędrność i elastyczność skóry, wzmocnić i wymodelować swoje ciało przy fajnej muzyce i wykorzystaniu różnych sprzętów W 90% przypadkach zajęcia będą prowadzone na stepach lecz bez układu choreograficznego! Tempo zajęć: średnio intensywne lub intensywne, tak aby poczuć, że było ćwiczone! Serdecznie zapraszam! Angelika Czajęcka - rekomendowany instruktor fitness. Ukończyła szkolenia Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności: Fitness - nowoczesne formy gimnastyki, oraz Szkolenie Open Mind Mama Plus- kurs pozwalający prowadzić zajęcia dla kobiet w ciąży, a także szkolenie Żywienie i suplementacja w sporcie. Facebook Sarmata Gym: facebook.com/SarmataGym Facebook musclepump: facebook.com/sklepmusclepump Website: musclepump.pl/ Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału.

 


MusclepumpTV
 
Data pliku video: 2016-11-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat będziński –
powiat centralnej części województwa śląskiego z siedzibą w mieście Będzin. Powiat tworzą gminy: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice oraz Psary, zajmując powierzchnię 364 km².

Powiat położony jest w Zagłębiu Dąbrowskim; jego największym bogactwem jest węgiel kamienny, a co za tym idzie główną gałąź tutejszej gospodarki stanowił przemysł wydobywczy. Obecnie prym wiedzie energetyka, a przemysł wydobywczy na dzień dzisiejszy reprezentują jedynie Górnicze Zakłady Dolomitowe w Siewierzu.

Powiat będziński prócz bogactwa w postaci "czarnego złota" poszczycić się może także bogactwem zabytków, w tym obozowiskiem z epoki mezolitu w Boguchwałowicach, zamkiem królewskim w Będzinie z XIV wieku czy dworkiem z I połowy XVII wieku w Dobieszowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola