Belka
Czwartek, 29 Września 2022   imieniny: Michalina, Michał, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Transmisja AUDIO na żywo z meczu MKS Będzin vs Aluron Virtu Warta Zawiercie

 
27. kolejka PlusLigi: MKS Będzin vs Aluron Virtu Warta Zawiercie Konkurs od firmy VIRTU! Kilka dni temu na fan page'u VIRTUozi smaku przeprowadziliśmy wywiad na żywo z Krzysztofem Andrzejewskim (web.facebook.com/virtuozismaku/videos/1679650765447375/). Pytanie konkursowe brzmi - co jadł nasz klubowy Osiołek tuż przed wywiadem (Krzysztof wspomniał o tym gdzieś pod koniec wywiadu:)). Odpowiedzi razem ze swoim numerem telefonu nadsyłajcie na konkurs malpka aluronvirtu.pl. Rozwiązanie między 2 i 3 setem. Do wygrania paczka produktów od firmy VIrtu oraz kalendarz Aluron Virtu Warta Zawiercie z autografem wybranej osoby z klubu. Do dzieła!

 


Aluron Virtu Warta Zawiercie
 
Data pliku video: 2018-03-25, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
do godziny
od jednej do dwóch godzin
od dwóch do czterech godzin
od czterech do ośmiu godzin
osiem godzin lub więcej
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat będziński –
powiat centralnej części województwa śląskiego z siedzibą w mieście Będzin. Powiat tworzą gminy: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice oraz Psary, zajmując powierzchnię 364 km².

Powiat położony jest w Zagłębiu Dąbrowskim; jego największym bogactwem jest węgiel kamienny, a co za tym idzie główną gałąź tutejszej gospodarki stanowił przemysł wydobywczy. Obecnie prym wiedzie energetyka, a przemysł wydobywczy na dzień dzisiejszy reprezentują jedynie Górnicze Zakłady Dolomitowe w Siewierzu.

Powiat będziński prócz bogactwa w postaci "czarnego złota" poszczycić się może także bogactwem zabytków, w tym obozowiskiem z epoki mezolitu w Boguchwałowicach, zamkiem królewskim w Będzinie z XIV wieku czy dworkiem z I połowy XVII wieku w Dobieszowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola