Belka
Czwartek, 17 Czerwca 2021   imieniny: Albert, Laura, Adolf
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie w sprawie nieruchomości usytuowanej w jednostce ewidencyjnej Siewierz - obszar wiejski, obręb Dziewki, oznaczonej jako działka numer 59

Data publikacji: 2019-06-26, Data modyfikacji: 2019-06-28
A A AWydrukDrukuj  
 
  STAROSTA BĘDZIŃSKI   BGN-I.6821.15.2019                                                                                                                                               Będzin, 2019-06-18     OGŁOSZENIE Starosty Będzińskiego wykonującego zadania z zakresu administracji rządowej   Działając na podstawie art. 113 ust. 6 i 7, art. 114 ust. 3 i 4, art. 124 i art. 124a ustawy  z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t. Dz. U. z 2018 r., poz. 2204 ze zm.) oraz art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (j.t. Dz. U. z 2018 r., poz. 2096 ze zm.),   informuję   o zamiarze wszczęcia postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji ograniczającej sposób korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym, usytuowanej w jednostce ewidencyjnej Siewierz – obszar wiejski, obręb Dziewki, oznaczonej jako działka numer 59 o powierzchni 0,0762 ha, przez udzielenie zezwolenia na założenie ii przeprowadzenie przewodów oraz urządzeń służących do przesyłu energii elektrycznej.   W związku z powyższym wzywa się osoby, którym przysługują prawa rzeczowe do wyżej wymienionej nieruchomości, o zgłoszenie się, w terminie 2 miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia, tj. od dnia 26 czerwca 2019 r., do Biura Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Będzinie przy ul. Ignacego Krasickiego 17, celem udokumentowania swojego prawa do przedmiotowej nieruchomości.   Jeżeli w wyznaczonym terminie nie zgłoszą się osoby, które wykażą, że przysługują im prawa rzeczowe do przedmiotowej nieruchomości, wszczęte zostanie postępowanie w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości objętej niniejszym ogłoszeniem.   Kontakt telefoniczny do Biura Gospodarki Nieruchomościami: (32) 368 07 82, w poniedziałek w godzinach 7.30-17.00, od wtorku do czwartku w godzinach 7.30-15.30, w piątek w godzinach 7.30-14.00.  

Pełna treść wiadomości na: powiat.bedzin.pl/aktualnosci/3771-ogloszenie-w-sprawie-nieruchomosci-usytuowanej-w-jednostce-ewidencyjnej-siewierz-obszar-wiejski-obreb-dziewki-oznaczonej-jako-dzialka-numer-59
powiat.bedzin.pl, Źródło artykułu: powiat.bedzin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
do godziny
od jednej do dwóch godzin
od dwóch do czterech godzin
od czterech do ośmiu godzin
osiem godzin lub więcej
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat będziński –
powiat centralnej części województwa śląskiego z siedzibą w mieście Będzin. Powiat tworzą gminy: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice oraz Psary, zajmując powierzchnię 364 km².

Powiat położony jest w Zagłębiu Dąbrowskim; jego największym bogactwem jest węgiel kamienny, a co za tym idzie główną gałąź tutejszej gospodarki stanowił przemysł wydobywczy. Obecnie prym wiedzie energetyka, a przemysł wydobywczy na dzień dzisiejszy reprezentują jedynie Górnicze Zakłady Dolomitowe w Siewierzu.

Powiat będziński prócz bogactwa w postaci "czarnego złota" poszczycić się może także bogactwem zabytków, w tym obozowiskiem z epoki mezolitu w Boguchwałowicach, zamkiem królewskim w Będzinie z XIV wieku czy dworkiem z I połowy XVII wieku w Dobieszowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola