Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Hurtownia" narkotyków w jednym z mieszkań. Wpadła 31-letnia dilerka

Data publikacji: 2018-07-26, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Ponad 600 działek dilerskich amfetaminy i prawie 50 tabletek ekstazy przejęli stróże prawa w jednym z mieszkań na będzińskim osiedlu Syberka. W ręce śledczych wpadła także 31-letnia kobieta, udzielająca narkotyki swoim znajomym. W ręce policji wpadła 31-letnia dilerka narkotykowa. Będzińscy kryminalni zdobyli informację o mieszkance jednego z bloków na osiedlu Syberka, mogącej posiadać znaczną ilości narkotyków, która udziela je innym osobom. Początkowo kobieta, gdy została poinformowana o celu wizyty policjantów, sama wydała im małe pudełko z zawartością niedużej ilości białego proszku. Jednocześnie 31-latka stwierdziła, że nie posiada już więcej narkotyków. – Prawdziwy sukces przyniosło przeszukanie miejsca zamieszkania będzinianki, gdy do akcji wkroczyła Bona – pies służący na co dzień w Śląskim Oddziale Straży Granicznej, szkolony w poszukiwaniu substancji psychotropowych. Będzińscy kryminalni odnaleźli całą „hurtownię” narkotyków, zabezpieczając łącznie amfetaminę, z której można było przygotować ponad 600 działek dilerskich, oraz 46 tabletek ekstazy – informuje Paweł Łotocki, rzecznik KPP w Będzinie. Zatrzymana 31-latka usłyszy wkrótce zarzuty, za które grozi jej nawet 10 lat więzienia. Dalszym losem kobiety zajmie się teraz prokurator i sąd. Artykuł „Hurtownia” narkotyków w jednym z mieszkań. Wpadła 31-letnia dilerka pochodzi z serwisu Twoje Zagłębie.

Pełna treść wiadomości na: twojezaglebie.pl/?p=34448
twojezaglebie.pl, Źródło artykułu: twojezaglebie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat będziński –
powiat centralnej części województwa śląskiego z siedzibą w mieście Będzin. Powiat tworzą gminy: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice oraz Psary, zajmując powierzchnię 364 km².

Powiat położony jest w Zagłębiu Dąbrowskim; jego największym bogactwem jest węgiel kamienny, a co za tym idzie główną gałąź tutejszej gospodarki stanowił przemysł wydobywczy. Obecnie prym wiedzie energetyka, a przemysł wydobywczy na dzień dzisiejszy reprezentują jedynie Górnicze Zakłady Dolomitowe w Siewierzu.

Powiat będziński prócz bogactwa w postaci "czarnego złota" poszczycić się może także bogactwem zabytków, w tym obozowiskiem z epoki mezolitu w Boguchwałowicach, zamkiem królewskim w Będzinie z XIV wieku czy dworkiem z I połowy XVII wieku w Dobieszowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola