Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zmuszał swoją 18-letnią partnerkę do prostytucji

Data publikacji: 2018-11-27, Data modyfikacji: 2018-11-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Policja zatrzymała 21-letniego mieszkańca Będzina. Mężczyzna podejrzewany jest o zmuszanie swojej 18-letniej partnerki życiowej do uprawiania prostytucji. Sutener poza nakłanianiem do prostytucji usłyszał także zarzut czerpania korzyści z nierządu oraz znęcania psychicznego i fizycznego nad kobietą. Jak informuje policja, 21-letni mieszkaniec Będzina od września bieżącego roku nakłaniał swoją 18-letnią partnerkę życiową do uprawiania prostytucji. Młoda kobieta zajmowała się nierządem w różnych mieszkaniach na terenie województwa. Poza zmuszaniem do prostytucji, mężczyzna dodatkowo czerpał korzyści z procederu swojej partnerki, a zarzuty które usłyszał objęły również znęcanie psychiczne i fizyczne nad kobietą. Bezpośrednio po zatrzymaniu przez będzińskich stróżów prawa 21-latek trafił do zakładu penitencjarnego, gdzie w związku z nakazem wydanym przez katowicki sąd rozpoczął odbywanie kary pozbawienia wolności. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd i prokurator. W związku z popełnionymi przestępstwami „za kratkami” może spędzić teraz nawet 10 kolejnych lat. Artykuł Zmuszał swoją 18-letnią partnerkę do prostytucji pochodzi z serwisu Twoje Zagłębie.

Pełna treść wiadomości na: twojezaglebie.pl/?p=39794
twojezaglebie.pl, Źródło artykułu: twojezaglebie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat będziński –
powiat centralnej części województwa śląskiego z siedzibą w mieście Będzin. Powiat tworzą gminy: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice oraz Psary, zajmując powierzchnię 364 km².

Powiat położony jest w Zagłębiu Dąbrowskim; jego największym bogactwem jest węgiel kamienny, a co za tym idzie główną gałąź tutejszej gospodarki stanowił przemysł wydobywczy. Obecnie prym wiedzie energetyka, a przemysł wydobywczy na dzień dzisiejszy reprezentują jedynie Górnicze Zakłady Dolomitowe w Siewierzu.

Powiat będziński prócz bogactwa w postaci "czarnego złota" poszczycić się może także bogactwem zabytków, w tym obozowiskiem z epoki mezolitu w Boguchwałowicach, zamkiem królewskim w Będzinie z XIV wieku czy dworkiem z I połowy XVII wieku w Dobieszowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola