Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Walka na billboardy trwa. Bajkowe postaci kontra lokalni kandydaci

Data publikacji: 2018-09-29, Data modyfikacji: 2018-10-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Trwa kampania wyborcza, a wraz z nią na każdym słupie, latarni czy barierce zobaczyć można plakat wyborczy zachęcający na oddanie głosu na danego kandydata. W Będzinie do walki z lokalnymi kandydatami stanęły…postacie z kultowych bajek. Wybory w pełni! Przed ponad tygodniem, przed Teatrem Dormana w Będzinie zawisły plakaty wyborcze kandydata PiS na prezydenta miasta Arkadiusza Grabowskiego i Jarosława Burzawy, kandydata PiS na radnego. Dyrekcja teatru poprosiła o ich ściągnięcie, bo ich zdaniem nie jest najwłaściwsze miejsce. – Powiedzieliśmy, że to nie jest odpowiednie miejsce do prowadzenia kampanii wyborczej. Jest to teatr dla dzieci, które jeszcze nie głosują – zaznacza Paweł Klica, dyrektor placówki. Postaci z bajek zareagowały Prośba dyrekcji nie została spełniona dlatego bajkowi bohaterowie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i z dumą zaprezentowali swoje hasła wyborcze, które zobaczyć można przed będzińskim teatrem. „Zjem wszystkie babcie” grzmi straszny wilk z lasu, „Port morski na Przemszy” wróży Mała Syrenka, „Wyremontuję leśne dróżki” zapowiada Czerwony Kapturek, a kot w butach obiecuje „Tanie buty dla Będzinian”. I chociaż część z tych haseł wydaje się być trudna do spełnienia mieszkańcy Będzina są prawie jednogłośni przyznając, że wśród postaci z bajek znajduje się zwycięzca. 1 of 5 Teatr Dormana billboardy - fot. Teatr Dormana Teatr Dormana billboardy - fot. Teatr Dormana Teatr Dormana billboardy - fot. Teatr Dormana Teatr Dormana billboardy - fot. Teatr Dormana Teatr Dormana billboardy - fot. Teatr Dormana Artykuł Walka na billboardy trwa. Bajkowe postaci kontra lokalni kandydaci pochodzi z serwisu Twoje Zagłębie.

Pełna treść wiadomości na: twojezaglebie.pl/?p=36786
twojezaglebie.pl, Źródło artykułu: twojezaglebie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat będziński –
powiat centralnej części województwa śląskiego z siedzibą w mieście Będzin. Powiat tworzą gminy: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice oraz Psary, zajmując powierzchnię 364 km².

Powiat położony jest w Zagłębiu Dąbrowskim; jego największym bogactwem jest węgiel kamienny, a co za tym idzie główną gałąź tutejszej gospodarki stanowił przemysł wydobywczy. Obecnie prym wiedzie energetyka, a przemysł wydobywczy na dzień dzisiejszy reprezentują jedynie Górnicze Zakłady Dolomitowe w Siewierzu.

Powiat będziński prócz bogactwa w postaci "czarnego złota" poszczycić się może także bogactwem zabytków, w tym obozowiskiem z epoki mezolitu w Boguchwałowicach, zamkiem królewskim w Będzinie z XIV wieku czy dworkiem z I połowy XVII wieku w Dobieszowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola