Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pracuj w Powiecie Będzińskim!

Data publikacji: 2018-09-13, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
  Serdecznie zapraszamy do udziału w POWIATOWYCH TARGACH PRACY organizowanych pod honorowym patronatem Starosty Będzińskiego Arkadiusza Watoły, które odbędą się w dniu 11.10.2018 r. w godz. od 10:00 do 12:00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie przy ulicy Ignacego Krasickiego 17A.   Podczas Targów przedsiębiorcy zaprezentują uczestnikom oferty pracy z regionalnego rynku pracy, natomiast osoby zainteresowane pracą za granicą będą mogły zapoznać się z ofertami pracy w ramach sieci EURES. Na Targach nie zabraknie również ofert szkoleń i przekwalifikowań zawodowych.   Uczestnicy będą mogli uzyskać szczegółowe informacje o projektach współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w obszarze promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej w województwie śląskim.   Będzie można skorzystać z porad specjalistów z zakresu prawa pracy, podatków, ubezpieczeń społecznych, zapoznać się z możliwościami pozyskiwania środków z Unii Europejskiej, oraz porozmawiać z przedstawicielami Straży Granicznej w sprawach dotyczących zatrudniania cudzoziemców.   Serdecznie zapraszamy do udziału.   Źródło: PUP w Będzinie

Pełna treść wiadomości na: powiat.bedzin.pl/aktualnosci/3481-pracuj-w-powiecie-bedzinskim
powiat.bedzin.pl, Źródło artykułu: powiat.bedzin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat będziński –
powiat centralnej części województwa śląskiego z siedzibą w mieście Będzin. Powiat tworzą gminy: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice oraz Psary, zajmując powierzchnię 364 km².

Powiat położony jest w Zagłębiu Dąbrowskim; jego największym bogactwem jest węgiel kamienny, a co za tym idzie główną gałąź tutejszej gospodarki stanowił przemysł wydobywczy. Obecnie prym wiedzie energetyka, a przemysł wydobywczy na dzień dzisiejszy reprezentują jedynie Górnicze Zakłady Dolomitowe w Siewierzu.

Powiat będziński prócz bogactwa w postaci "czarnego złota" poszczycić się może także bogactwem zabytków, w tym obozowiskiem z epoki mezolitu w Boguchwałowicach, zamkiem królewskim w Będzinie z XIV wieku czy dworkiem z I połowy XVII wieku w Dobieszowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola