Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Praca dodatkowa

Data dodania: 2011-11-23
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Praca dodatkowa dla osób pełnoletnich szukających dodatkowego dochodu. Praca w głównej mierze odbywa się poprzez Internet. Jeśli szukasz dodatkowego zarobku to moja oferta powinna Cię zainteresować. Nie obiecuje złotych gór. Twój dochód będzie zależeć od Twojego wkładu w pracę oraz zaangażowania. I zapewniam, że na początku nie będzie łatwo, ale jeśli chcesz się rozwijać, chcesz wziąć życie w swoje ręce to zapraszam. Możesz wypracować dochód,
który będzie Cię zadowalać. Szczegóły oferty przekazuje mailem.
mój adres pawel.terszkiewicz@gmail.com
P.S. jeśli uważasz, że to oszustwo nie pisz do mnie
Pozdrawiam Paweł Tereszkiewicz
Kontakt
pawel.terszkiewicz@gmail.com
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat będziński – powiat centralnej części województwa śląskiego z siedzibą w mieście Będzin. Powiat tworzą gminy: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice oraz Psary zajmując powierzchnię 364 km².

Powiat położony jest w Zagłębiu Dąbrowskim; jego największym bogactwem jest węgiel kamienny, a co za tym idzie główną gałąź tutejszej gospodarki stanowił przemysł wydobywczy. Obecnie prym wiedzie energetyka, a przemysł wydobywczy na dzień dzisiejszy reprezentują jedynie Górnicze Zakłady Dolomitowe w Siewierzu.

Powiat będziński prócz bogactwa w postaci "czarnego złota" poszczycić się może także bogactwem zabytków, w tym obozowiskiem z epoki mezolitu w Boguchwałowicach, zamkiem królewskim w Będzinie z XIV wieku czy dworkiem z I połowy XVII wieku w Dobieszowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola