Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Odpowiedzą za znieważenie, groźby, podżeganie do przestępstwa i kradzież z włamaniem

Data publikacji: 2018-08-15, Data modyfikacji: 2018-08-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn za znieważenie i kierowanie gróźb w kierunku interweniujących policjantów. Jeden z nich był do tego stopnia zuchwały, że namawiał kolegę, aby sam się okaleczył i oskarżył policjantów o stosowanie wobec niego przemocy. 31-latek odpowie zatem dodatkowo za podżeganie do popełnienia przestępstwa oraz kradzież z włamaniem, o którą jest podejrzewany.

Pełna treść wiadomości na: bedzin.slaska.policja.gov.pl/ka1/informacje/wiadomosci/239900,Odpowiedza-za-zniewazenie-grozby-podzeganie-do-przestepstwa-i-kradziez-z-wlamani.html
bedzin.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: bedzin.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat będziński –
powiat centralnej części województwa śląskiego z siedzibą w mieście Będzin. Powiat tworzą gminy: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice oraz Psary, zajmując powierzchnię 364 km².

Powiat położony jest w Zagłębiu Dąbrowskim; jego największym bogactwem jest węgiel kamienny, a co za tym idzie główną gałąź tutejszej gospodarki stanowił przemysł wydobywczy. Obecnie prym wiedzie energetyka, a przemysł wydobywczy na dzień dzisiejszy reprezentują jedynie Górnicze Zakłady Dolomitowe w Siewierzu.

Powiat będziński prócz bogactwa w postaci "czarnego złota" poszczycić się może także bogactwem zabytków, w tym obozowiskiem z epoki mezolitu w Boguchwałowicach, zamkiem królewskim w Będzinie z XIV wieku czy dworkiem z I połowy XVII wieku w Dobieszowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola