Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Muzyka i dobra zabawa, czyli muzyczne pożegnanie lata w Będzinie

Data publikacji: 2018-09-03, Data modyfikacji: 2018-09-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Będzin koncertowo pożegnał lato. W miniony weekend na będzińskiej scenie wystąpiły gwiazdy polskiej estrady, które rozgrzały publiczność. W ostatni wakacyjny weekend, w parku Syberka, mieszkańcy Będzina pożegnali lato. Dobrą zabawę zapewniły gwiazdy polskiej estrady. W sobotę, mieszkańcy usłyszeć mogli DJ-a Sofi, zespół Rudnik oraz Sen. Gwiazdą sobotniego wieczoru była Ewa Farna. Była to także doskonałą okazja do zaprezentowania się siatkarzy MKS Będzin. W niedzielę natomiast na będzińskiej scenie zaprezentowała się kapela Jontki i Janicek, znane z góralskich przebojów oraz doskonale wszystkim znana Golec uOrkiestra. Ponadto, mieszkańcy wzięli udział w próbie bicia rekordu Polski na najdłuższego hot doga, który zakończył się pozytywnie. – To były dwa dni świetnej zabawy, muzycznej i kulinarnej uczty – mówi Łukasz Komoniewski, prezydent Będzina. 1 of 30 Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM BędzinPożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Pożegnanie lata w Będzinie - fot. UM Będzin Artykuł Muzyka i dobra zabawa, czyli muzyczne pożegnanie lata w Będzinie pochodzi z serwisu Twoje Zagłębie.

Pełna treść wiadomości na: twojezaglebie.pl/?p=35746
twojezaglebie.pl, Źródło artykułu: twojezaglebie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat będziński –
powiat centralnej części województwa śląskiego z siedzibą w mieście Będzin. Powiat tworzą gminy: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice oraz Psary, zajmując powierzchnię 364 km².

Powiat położony jest w Zagłębiu Dąbrowskim; jego największym bogactwem jest węgiel kamienny, a co za tym idzie główną gałąź tutejszej gospodarki stanowił przemysł wydobywczy. Obecnie prym wiedzie energetyka, a przemysł wydobywczy na dzień dzisiejszy reprezentują jedynie Górnicze Zakłady Dolomitowe w Siewierzu.

Powiat będziński prócz bogactwa w postaci "czarnego złota" poszczycić się może także bogactwem zabytków, w tym obozowiskiem z epoki mezolitu w Boguchwałowicach, zamkiem królewskim w Będzinie z XIV wieku czy dworkiem z I połowy XVII wieku w Dobieszowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola