Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Będzin: Skatował swoją babcię pod okiem kamery

 
W ręce będzińskich stróżów prawa wpadł 29-letni mieszkaniec miasta, który dotkliwie pobił własną babcię. Oprawca skatował 70-letnią kobietę bezpośrednio pod okiem kamery na klatce schodowej bloku mieszkalnego w będzińskiej dzielnicy Warpie. Domowy oprawca decyzją prokuratora objęty został policyjnym dozorem, ma też zakaz zbliżania się do swojej babci. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę wieczorem w jednym z bloków mieszkalnych w będzińskiej dzielnicy Warpie. 29-letni mieszkaniec miasta zaatakował swoją 70-letnią babcię na klatce schodowej. Prawdopodobnie przyczyną wybuchu niekontrolowanej agresji wobec seniorki był konflikt w jaki wdał się w sobotni wieczór jej wnuczek z obcymi osobami. Mężczyzna wyładował swoją frustrację na staruszce, gdy spotkał ją wracając do mieszkania. Dotkliwie pobita kobieta dzięki reakcji sąsiadów trafiła pod opiekę lekarza. Oprawca nie spodziewał się, że cały przebieg zdarzenia bacznie obserwowany jest przez zainstalowaną na klatce schodowej kamerę. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut za który grozi mu kara 5 lat więzienia. Decyzją prokurator objęty został policyjnym dozorem. Będzie też musiał wyprowadzić się z mieszkania babci, w związku z zakazem zbliżania się do niej. źródło/wideo: Policja Będzin

 


PL Dudek
 
Data pliku video: 2017-09-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat będziński –
powiat centralnej części województwa śląskiego z siedzibą w mieście Będzin. Powiat tworzą gminy: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice oraz Psary, zajmując powierzchnię 364 km².

Powiat położony jest w Zagłębiu Dąbrowskim; jego największym bogactwem jest węgiel kamienny, a co za tym idzie główną gałąź tutejszej gospodarki stanowił przemysł wydobywczy. Obecnie prym wiedzie energetyka, a przemysł wydobywczy na dzień dzisiejszy reprezentują jedynie Górnicze Zakłady Dolomitowe w Siewierzu.

Powiat będziński prócz bogactwa w postaci "czarnego złota" poszczycić się może także bogactwem zabytków, w tym obozowiskiem z epoki mezolitu w Boguchwałowicach, zamkiem królewskim w Będzinie z XIV wieku czy dworkiem z I połowy XVII wieku w Dobieszowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola