Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Atrakcyjne zatrudnienie

Data dodania: 2014-09-23
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Firma zajmująca się dystrybucją kosmetyków oraz suplementów diety, lidera wśród firm z tej branży, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników.
Idealnym kandydatem będzie osoba posiadająca doświadczenie w sprzedaży, lubiąca kontakty z ludźmi, nastawiona na sukces, potrafiąca zarządzać sobą, komunikatywna i nastawiona na sukces.
Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń dający nieograniczone możliwości zarobkowe, duże wsparcie marketingowo-szkoleniowe od pierwszego dnia pracy, pracę w miłej atmosferze. Nie jest wymagana działalność gospodarcza.
Zainteresowane osoby z okolic Katowic, Sosnowca, Tych i pozostałych obszarów Śląska prosimy o przysyłanie CV na adres e mail:
danicic.e@akuna.pl

Kontakt
danicic.e@akuna.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat będziński – powiat centralnej części województwa śląskiego z siedzibą w mieście Będzin. Powiat tworzą gminy: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice oraz Psary zajmując powierzchnię 364 km².

Powiat położony jest w Zagłębiu Dąbrowskim; jego największym bogactwem jest węgiel kamienny, a co za tym idzie główną gałąź tutejszej gospodarki stanowił przemysł wydobywczy. Obecnie prym wiedzie energetyka, a przemysł wydobywczy na dzień dzisiejszy reprezentują jedynie Górnicze Zakłady Dolomitowe w Siewierzu.

Powiat będziński prócz bogactwa w postaci "czarnego złota" poszczycić się może także bogactwem zabytków, w tym obozowiskiem z epoki mezolitu w Boguchwałowicach, zamkiem królewskim w Będzinie z XIV wieku czy dworkiem z I połowy XVII wieku w Dobieszowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola